Для збору підписів за український проєкт меморіалізації Бабиного Яру шукають волонтерів

Автор: Галина Ворона
22:59 12.06

У Києві шукають волонтерів-кураторів для збору підписів під зверненням до Київської міської ради про організацію громадських слухань щодо українського державного проєкту комплексної меморіалізації Бабиного Яру.

Для збору підписів за український проєкт меморіалізації Бабиного Яру шукають волонтерів

Про це у своєму Facebook повідомив український громадський діяч та дисидент єврейського походження, віце-президент Конгресу національних громад України, член ініціативної групи “Першого грудня” Йосиф Зісельс.

Він пропонує усім, хто згоден допомогти із збором підписів за організацію громадських слухань, писати йому в особисті повідомлення на Facebook-сторінці.

Нагадаємо, міська влада не погоджується на громадські слухання щодо просування українського проєкту “Бабиного Яру”, тож громада збирає підписи.

Нагадаємо, і центральна, і міська влада активно підтримують проєкт меморіалізації Бабиного Яру, який створюють за гроші російських олігархів. Цим проєктом керує скандальний російський режисер Ілля Хржановський. 

При цьому українські історики розробили державний проєкт комплексної меморіалізації Бабиного Яру, який відійшов на другий план, коли у медіа почалася активна кампанія із просування так званого російського проєкту, де художнім керівником є Хржановський.

Читайте також: Йосиф Зісельс: Мета росіян – показати усьому світові, що Україна – антисемітська та неонацистська країна 

Наприкінці лютого Київрада вчергове перенесла розгляд проєкту “Бабин Яр” від скандального російського режисера Хржановського. Стало відомо, що лобісти російського проекту меморіалу «Бабин Яр» у Київраді спробують «купити» голосування. А СБУ заявляє про можливе використання центру Голокосту “Бабин Яр” для дискредитації України.

Наразі, кияни вимагають підтримки українського проекту меморіалізації Бабиного Яру. Партія «Європейська Солідарність» також вважає, що наша історія має базуватись на українському баченні минулого.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...