“Про нашу історію маємо дізнаватися не з-за поребрика” – “ЄС” про меморіал “Бабин Яр”

Автор: Марія Супрун
16:07 15.03

Щодо меморіалу у Бабиному Яру, проектом якого керує скандальний російський режисер Ілля Хржановський, партія «Європейська Солідарність» вважає, що наша історія має базуватись на українському баченні минулого.

“Про нашу історію маємо дізнаватися не з-за поребрика” – “ЄС” про меморіал “Бабин Яр”

Про це пише у Facebook заступник голови постійної комісії з питань освіти і науки, сім’ї, молоді та спорту Київської міської ради, член Президії Центральної Ради Партії Сергій Таран.

“Участь російських олігархів у фінансуванні російського комплексу вважаємо неприпустимим. Замість ініціатив російських олігархів важливо підтримувати розвиток та розширення Національного історико-меморіального заповідника Бабин Яр та український проект комплексної меморіалізації Бабиного Яру. Про нашу історію ми маємо дізнаватися самі, а не від істориків та політиків «з-за поребрика». Це є категорична позиція і Петра Порошенка, і партії «Європейська Солідарність», і фракції партії у Київраді”– зазначив Таран.

Крім того, п’ятий президент України, лідер партії «Європейська солідарність» Петро Порошенко підтримує державний проєкт меморіалу «Бабиного Яру» і «категорично проти» будь-яких проєктів, які просувають «люди, наближені до Путіна», про це йдеться у розгорнутому коментарі для Радіо Свобода.

Порошенко категорично проти спроб представників країни-агресора створити меморіальний комплекс, який може бути використаний для дискредитації української держави і українців.

Крім цього, фракція наголосила, що в умовах російсько-української гібридної війни будь-які проекти, які просувають люди, наближені до Путіна, не можуть бути підтримані київської владою та реалізовані в Україні.

Читайте такожДепутати пропонують Київраді заборонити будівництво проєкту “Бабин Яр“ за гроші олігархів Путіна

Як повідомлялося, Зеленський підтримав російський проект створення меморіалу “Бабин Яр”.

Нагадаємо, наприкінці лютого Київрада вчергове перенесла розгляд проєкту “Бабин Яр” від скандального російського режисера Хржановського. Стало відомо, що лобісти російського проекту меморіалу «Бабин Яр» у Київраді спробують «купити» голосування. А СБУ заявляє про можливе використання центру Голокосту “Бабин Яр” для дискредитації України.

Зазначимо, що у Бабиному Яру почали будувати скандальну синагогу. Частина цвинтаря вже під бетоном (ФОТО, ВІДЕО).

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...