Для киян створили електронну карту пунктів вакцинації від COVID-19

Автор: Галина Ворона
18:28 07.05

Столична влада створила електронну карту пунктів вакцинації від COVID-19. Щоправда, скористатись ними можуть лише ті, хто наразі має право на щеплення.

Для киян створили електронну карту пунктів вакцинації від COVID-19

 Скористатися картою можна за посиланням.

Як пояснила директорка Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург, на карту нанесені пункти щеплень, в яких вакцинують від COVID-19.

Та при цьому необхідно пам’ятати, хто саме наразі має право вакцинуватися”, – додала вона.

Валентина Гінзбург нагадала, що за вимогами дорожньої карти МОЗ України з 28 квітня 2021 року стартувала масова вакцинація людей 65+. Також триває вакцинація тих, хто увійшов до І та ІІ етапів щеплення – це медичні, соціальні працівники, працівники системи громадського здоров’я; люди віком 80+; утриманці та співробітники геріатричних пансіонатів.

Раджу всім, хто входить до цільових груп звернутися щодо питань вакцинації до лікаря, з яким підписано декларацію. Ця порада стосується і тих киян, батьки яких старші за 65 років – попіклуйтеся про них! І традиційний заклик – не розслабляємося на свята, коли йдеться про безпеку! Дотримуємося всіх протиепідемічних заходів! Пам’ятаємо, що COVID не пробачає нам необачливості та недбалості”, – наголосила Валентина Гінзбург.

Читайте також: Цифрова держава зламалась? На вакцинацію запрошують оголошеннями на дверях 

До слова, МОЗ знищило персональні дані киян, які хотіли вакцинуватись. 

Нагадаємо, вакцинальна кампанія в Україні розпочалася 24 лютого. Українцям зразу вводили препарат Covishield (Oxford/AstraZeneca). 13 квітня почали колоти CoronaVac, а через кілька днів – Pfizer. 23 квітня в Україну доставили понад 367 тисяч доз корейської вакцини, виготовленої за ліцензією компанії AstraZeneca.

Як записатись на вакцинацію – дивіться відеоінструкцію.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...