Більше не можна. МОЗ знищило персональні дані киян, які хотіли вакцинуватись

Автор: Тетяна Сененко
17:28 05.05.2021

У Києві публічним особам, які записались на вакцинацію проти COVID-19, почали приходити дивні SMS повідомлення про «знищення» їх персональних даних. Як пояснили в МОЗ, персональні дані знищуються відповідно до законодавства. У МОЗ пояснили, що щеплення надлишковими дозами вакцини для публічних осіб поки припиняється.

Більше не можна. МОЗ знищило персональні дані киян, які хотіли вакцинуватись
“Коротка і сумна історія того, як я спробував щепитися і думав, що я якийсь там лідер думок та популяризатор вакцинації. Шах і мат. Це як в дитинстві я намагався щось виграти в акції від Coca-Cola а під кришечками завжди писали мені: “Спробуй ще”. Але я спробую цього разу, запишуся у сімейного лікаря“, – написав він.
 

Повідомлення надійшло навіть тим, хто вже отримав першу дозу вакцини, і очікував другої.

У МОЗ кажуть, що все законно і нічого грандіозного не сталось, просто щеплення надлишковими дозами вакцини для публічних осіб поки припинили, і рішення ухвалено урядом. Саме з цим пов’язана дивна SMS-розсилка.

“Залишкові дози вакцин більше не можуть використовуватися для щеплення публічних осіб. Це передбачено наказом Міністерства охорони здоров’я України № 745 від 16.04.2021 про внесення змін до Дорожньої карти з вакцинації проти COVID-19. Тому керуючись Законом України № 2297-VI «Про захист персональних даних» від 01.06.2010, департаменти охорони здоров’я областей та м. Києва знищили персональні дані публічних діячів, які ті надавали під час заповнення форми для запису на щеплення проти COVID-19 залишковими дозами”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Кабмін платитиме тим, хто помре від вакцинації: постанова

До слова, У столиці зафіксовано випадок параліча після вакцинації. Киянку госпіталізували на третій день після щеплення препаратом CoviShield.

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин