У Києві стартує вакцинація людей 65+. Що будуть колоти та як записатись на щеплення

Автор: Галина Ворона
18:59 27.04

28 квітня у Києві розпочинається щеплення від COVID-19 людей старше 65 років. Для них столиця отримала 35 600 доз вакцини AstraZenecа.

У Києві стартує вакцинація людей 65+. Що будуть колоти та як записатись на щеплення

Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я КМДА.

Як зазначається, також у Києві продовжать вакцинувати громадян із цільових груп попередніх етапів вакцинації згідно дорожньої карти МОЗ України.

Для запису на щеплення кияни, старші за 65 років, можуть звертатися до лікаря, з яким підписано декларацію, а в разі її відсутності – до центру первинної медико-санітарної допомоги за місцем проживання.

Для забезпечення процесу вакцинації проти COVID-19 підготовлено 85 додаткових пунктів щеплення на базі ЦПМСД та 15 мобільних бригад, із яких 12 навчені працювати з вакциною AstraZeneca та CoronaVac і 2 – із вакциною Pfizer. Ще одна бригада – резервна.

Для збільшення кількості щеплень на добу в столиці додатково відкрито ще 13 пунктів щеплення. Тож їхня загальна кількість для роботи в 3 етапі складатиме 98.

Читайте також: Порошенко вимагає пояснень: кого вакцинують поза чергою і коли будуть 10 млн доз Pfizer

Нагадаємо, Кличко таки оголосив тендер на закупівлю вакцин – щоправда, найменування препарату не називають.

Вакцинальна кампанія в Україні розпочалася 24 лютого. Українців зразу вакцинували препаратом Covishield (Oxford/AstraZeneca). 13 квітня почали колоти CoronaVac, а через кілька днів – Pfizer. 23 квітня в Україну доставили понад 367 тисяч доз корейської вакцини, виготовленої за ліцензією компанії AstraZeneca.

Як записатись на вакцинацію – дивіться відео-інструкцію.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...