Більше не потрібні. Три санаторні дитсадки Києва перетворять на звичайні

Автор: Галина Ворона
18:58 22.06

У Деснянському районі, де конче необхідні нові місця у ясельних групах, перетворять три санаторні дитячі садочки на звичайні.

Більше не потрібні. Три санаторні дитсадки Києва перетворять на звичайні

Як розповів заступник голови КМДА, депутат Київської міської ради Валентин Мондриївський, бюджетна комісія Київради підтримала зміну типу й найменування трьох закладів освіти Деснянського району.

За його словами, мова йде про заклади № 520 “Юніор”, № 757 та № 94, які надавали як освітні, так і оздоровчі послуги для дітей із захворюванням дихальних шляхів та шлунково-кишкового тракту.

Для вихованців передбачалася особлива дієта, а зарахування відбувалося виключно за направленням лікаря.

Як стверджує Мондриївський, потреба саме в таких спеціалізованих закладах наразі відсутня.

Він зауважив, що мешканцям Деснянського району конче необхідні нові місця у ясельних групах звичайних дитячих садочків. Тому прийняття таких рішень Київрадою дасть можливість фактично створити три нові повноцінні дитячі садочки в місті та привести їх у відповідність до норм чинного освітнього законодавства України.

Також Валентин Мондриївський нагадав, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 січня 2021 року № 86 в усіх садочках забезпечується збалансоване харчування з можливістю врахування особливих дієтичних потреб кожної дитини.

Наступний етап – розгляд проєкту рішення Київрадою.

Читайте також: Дітей будуть відраховувати із садка за пропуски

Нагадаємо, на Оболоні відкрився дитсадок – мрія всіх дітей: з критим двориком, басейном та ігровими зонами

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...