Активісти вимагають у Кличка звільнити директора транспортного департаменту Кандибора

Автор: Ольга Даниленко
15:41 20.06.2023

Представники Київських громадських організацій з трибуни Київради вимагали від голови КМДА Віталія Кличка звільнити директора Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Руслана Кандибора. 

Активісти вимагають у Кличка звільнити директора транспортного департаменту Кандибора
оренда квартири Київ

Кандибору закидають некомпетентність та невиконання ухваленої Стратегії розвитку Києва 2022 – 2025 років: облаштування безбар’єрного середовища для поранених військових, розвиток зв’язної інфраструктури для велотранспорту та розвиток громадського транспорту. 

Про це повідомляє “ВК”. 

Сьогодні у залі Київради організатори Київського форуму сталої мобільності 2023 заявили про некомпетентність та вимагали звільнення директору Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Руслана Кандибора. Зокрема – Валентин Десятник, Олександр Гречко та Анастасія Макаренко наголосили, що є представниками коаліції київських громадських організацій “Марш за Київ”, “Урбан Крю”, “Урбанрада Києва”, U-Cycle та “Пасажири Києва”.

За словами київських активістів директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Кандибор саботує пріоритетні напрями стратегії розвитку Києва стосовно інклюзивності, ліквідував розвиток інфраструктури для велотранспорту та не розвиває громадський транспорт. 

Вже два роки Канбибор саботує ці пріоритети й публічно заявляє, що наземний перехід біля метро Університет, не потрібен. На його думку, людям на кріслаколесах цілком зручно робити гаки на пів кілометра. Така ж позиція по інших переходах. Також пан Кандибор вважає, що громадський транспорт лише для бідних, у нас автомобілі центричний менталітет і ми маємо розвивати автомобільну інфраструктуру. Як наслідок, люди з низки районів досі не дочекалися оновлення 30 автобусних маршрутів. Не дивно, що в цьому році, як і два роки тому у бюджет закладено понад сім мільярдів гривень на розвиток дорожньої інфраструктури, а на розвиток громадського транспорту у десять разів менше”, – наголосив Олександр Гречко. 

 Пане вело мер, повертайтеся, будь ласка, людина з вашої команди грубо саботує розвиток велоінфраструктури. Ми переконані, що найкраще рішення звільнити пана Кандибора і вжити ряд невідкладних засобів для повернення Києва на шлях розвитку сталої мобільності. У місті є багато чудових фахівців, а час показав, що цей директор неспроможний робити те, чого вимагає Київрада, громада й час”, – наголосив Валентин Десятник.  

Також на сайті Київради розміщена петиція щодо звільнення директора Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Руслана Кандибора. На час публікації вона набрала 1011 підписів із 6000 необхідних для розгляду головою КМДА Кличком. 

На сайті Київради петиція розташована за посиланням, у “Київ Цифровий” – тут. 

Після виступу представників Київських громадські організації засідання Київради закрили. Про час наступного засідання повідомлять пізніше. 

Читайте також: У Києві з’явилася вулиця Карпатської Січі

Нагадаємо, сьогодні голова КМДА Віталій Кличко не завітав на засідання Київради. Секретар Київради Володимир Бондаренко проводить сесію на самоті.

Однак, до Київради завітав голова Дніпровської РДА Бабій, аби пояснити навіщо у шкільні укриття 300 шкіряних барабанів майже за 900 000 тис. грн, 12 овочерізок за 131 958 тис. грн кожна, сковорідки за 743 тис. грн та пароконвекційної печі за 487 тис. грн.

Депутати контрольної комісії з перевірки утримання укриттів планують викликати й заслухати звіти всіх голів столичних райдержадміністрацій щодо ефективності використання коштів витрачених на укриття.

Великий Київ у Google News

підписатися