5 питань Зеленського: українців просять не ображати волонтерів на дільницях

17:32 23.10.2020

Українців закликають не бити і не ображати людей, що будуть проводити Зе-опитування 25 жовтня. Усіх, кому не подобається ініціатива президента, закликають звертатися до суду і в правовому полі доводити свою позицію.

5 питань Зеленського: українців просять не ображати волонтерів на дільницях

Про це на брифінгу повідомив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

Паралельно з виборами буде проходити опитування від президента України. Ми закликаємо і застерігаємо від будь-яких насильницьких дій щодо цих людей (які проводитимуть опитування). Є правові механізми у державі. Комусь це опитування подобається, комусь – ні, але висловлюйте свою позицію у ЗМІ, звертайтесь до суду. Це не питання правоохоронних органів. Наше завдання – забезпечити правопорядок для всіх громадян”, – сказав Шкіряк.

Водночас начальник Головного управління Нацполіції у Києві Андрій Крищенко пояснив, що якщо громадяни телефонуватимуть на номер 102 стосовно проведення опитування біля виборчих дільниць, то поліцейські приїжджатимуть на такі виклики, але не втручатимуться у процес.

Поліція, звісно, буде реагувати, – це наш обов’язок. Ми будемо реєструвати усі виклики, заяви і повідомлення та надавати їм правову оцінку”, – зауважив головний правоохоронець столиці.

Читайте також: Прокопів: 5 запитань від Зеленського – це хайп і брудна технологія 

Нагадаємо, що 13 жовтня Зеленський анонсував 5 важливих питань, “які обговорюють на вулиці, на кухні та в інтернеті”. Одне з них – про корупцію, друге стосуватиметься вільної економічної зони Донбасу, останні три будуть про депутатів, канабіс та безпеку. Стало відомо, хто фінансуватиме “опитування” і у яку суму воно обійдеться.

Так зване опитування” 25 жовтня хотіли скасувати через суд, але позов про незаконність “опитування” 25 жовтня 2020 року на виборчих дільницях визнано необгрунтованим. 

Читайте також: Більше 100 млн грн. Стільки коштуватиме Зе-опитування на виборах

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...