5 важливих питань: Зеленський анонсував опитування в день виборів

10:55 13.10.2020

Президент України Володимир Зеленський записав відеозвернення до громадян, в якому закликав всіх прийти на виборчі дільниці 25 жовтня та віддати голос за того чи іншого кандидата. А також анонсував опитування.

5 важливих питань: Зеленський анонсував опитування в день виборів

Відео опубліковано на сторінці Офісу президента у Facebook.

“25 жовтня на виборчій дільниці я задам тобі 5 важливих питань про те, що ми обговорюємо на вулиці, на кухні та в інтернеті, про що сперечаємося з друзями, батьками або таксистами, про те, що нас раніше ніколи не питали. П’ять важливих питань, щоб дізнатися твою думку. Не політиків з високих кабінетів, не незалежних експертів з телешоу, не агентів інших держав. Чи не вперше в історії незалежності ми запитаємо: а що думаєш ти? Чому твоя відповідь важлива? Бо буде так, як вирішиш ти” – сказав Зеленський.

Які саме будуть запитання, Зеленській пообіцяв повідомити пізніше.

Нагадаємо, місцеві вибори призначили на 25 жовтня – вони пройдуть за новою системою. Київська міська виборча комісія затвердила зразки бюлетенів на вибори депутатів Київради та міського голови столиці. Також ЦВК опублікувала відеороз’яснення, як правильно заповнювати виборчий бюлетень.

Нагадаємо, на виборчих дільницях вперше розмістять плакати з QR-кодом для людей з порушенням зору і слуху. Люди без масок та з ознаками ГРВІ голосуватимуть за окремим сценарієм.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...