Депутати, канабіс, безпека. Зеленський назвав останні питання національного опитування

10:06 16.10.2020

Вчора в мережу потрапили всі 5 запитань загальнонаціонального опитування, але президент Володимир Зеленський сьогодні офіційно оприлюднив останні три.

Депутати, канабіс, безпека. Зеленський назвав останні питання національного опитування

Як повідомляє Офіс президента, вони звучать наступним чином:

  • Чи потрібно скоротити кількість депутатів у Верховній Раді до 300?
  • Чи підтримуєте ви легалізацію в Україні медичного канабісу для зменшення болю у важких хворих?
  • Чи потрібно Україні на міжнародному рівні підняти питання про використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом, для відновлення її державного суверенітету й територіальної цілісності?

Відповісти на них громадяни зможуть 25 жовтня на своїх виборчих дільницях. Також Глава держави закликав залишати в коментарях на офіційних сторінках питання, які варто включити до наступних опитувань.

Нагадаємо, що 13 жовтня Зеленський анонсував 5 важливих питань, “які обговорюють на вулиці, на кухні та в інтернеті” та оприлюднив одне з них – про корупцію.  Згодом, президент оголосив зміст другого питання, яке стосувалось вільної економічної зони Донбасу

Зазначається, що це опитування, на відміну від референдуму, не матиме прямих юридичних наслідків, проте дасть можливість кожному громадянину висловитися щодо важливих для суспільства питань.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...