Більше 100 млн грн. Стільки коштуватиме Зе-опитування на виборах

15:40 23.10.2020

Орієнтовна вартість видатків на опитування, яке анонсував у день виборів, 25 жовтня, президент України Володимир Зеленський, становить 103 млн гривень. Близько 75 млн гривень планують спрямувати на роботу волонтерів.

Більше 100 млн грн. Стільки коштуватиме Зе-опитування на виборах

Про це під час брифінгу розповіла голова правління громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська.

За її словами, кожній залученій до проведення опитування особі може бути виплачено 1200 гривень за цивільно-правовою угодою, а саме опитування проводиться однією з соціологічних організацій.

Ми отримали первинну інформацію, зокрема від компаній, які проводять рекрутинг людей для організації цього соціологічного опитування. Планується забезпечити всі виборчі дільниці і біля входу проводити опитування. Загальна кількість витрат, за нашими даними, які надходили безпосередньо від організаторів цього процесу, складають близько 75 млн грн, якщо говорити безпосередньо про “польову” частину – виключно про витрати на роботу і організацію роботи волонтерів на вході до виборчих дільниць”, – зазначила Айвазовська.

Йдеться про цивільно-правові угоди, до них потрібно додати ще 40% податкових зборів різного типу, які потрібно сплатити в бюджет.

Відповідно максимальна кількість витрат орієнтовно становить 103 млн грн, якщо ми говоримо про суму, з якої ще будуть сплачені податки, а також компенсовано 40 грн координаторам за кожну додатково приведену людину”, – додала голова правління “Опори”.

Читайте також: Прокопів: 5 запитань від Зеленського – це хайп і брудна технологія 

Нагадаємо, що 13 жовтня Зеленський анонсував 5 важливих питань, “які обговорюють на вулиці, на кухні та в інтернеті”. Одне з них – про корупцію, друге стосуватиметься вільної економічної зони Донбасу, останні три будуть про депутатів, канабіс та безпеку.

Раніше повідомлялося, що партія “Слуга Народу” профінансує ініційоване Зеленським опитування.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...