Яке рішення прийняв суд за позовом про протиправність “опитування” від Зеленського

13:36 23.10.2020

Окружний адміністративний суд міста Києва визнав необґрунтованим позов про незаконність “опитування” 25 жовтня 2020 року на виборчих дільницях. З відповідним позовом до президента України звернувся житель Івано-Франківської області.

Яке рішення прийняв суд за позовом про протиправність “опитування” від Зеленського
Про це повідомляє пресслужба Окружного адміністративного суду Києва.
 

В рішенні суду говориться, що обов’язковою умовою надання правового захисту судом є наявність реального порушення прав особи на момент звернення до суду.

Оголошення будь-яким суб’єктом владних повноважень про свої наміри на вчинення будь-яких дій на майбутнє не може бути розцінене судом як дія, яка порушує право позивача. Виходячи з меж заявлених вимог та аналізу положень чинного законодавства суд дійшов висновку, що позов є необґрунтованим та недоведеним достатніми доказами, і відмовив позивачу у його задоволенні”, – йдеться у повідомленні.

Рішення набирає законної сили відповідно до статті 255 Кодексу адміністративного судочинства України.

Читайте також: Прокопів: 5 запитань від Зеленського – це хайп і брудна технологія 

Нагадаємо, що 13 жовтня Зеленський анонсував 5 важливих питань, “які обговорюють на вулиці, на кухні та в інтернеті”. Одне з них – про корупцію, друге стосуватиметься вільної економічної зони Донбасу, останні три будуть про депутатів, канабіс та безпеку

Напередодні стало відомо, хто фінансуватиме “опитування”.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...