183 випадки за місяць. У якому віці діти найчастіше хворіють на коронавірус в Києві

14:35 10.07

У столиці хворіє на коронавірус багато дітей. Тільки за останніх 4 тижні захворіли 183 дитини. Основною причиною такої великої кількості хворих дітей називають недбальство батьків.

183 випадки за місяць. У якому віці діти найчастіше хворіють на коронавірус в Києві

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

Зазначу, що в столиці хворіє багато дітей. Загалом за весь період захворіли 464 дитини. 183 з них – тільки за останніх 4 тижні. У лікарнях сьогодні перебуває 21 маленький пацієнт. Хворіють у Києві і немовлята, і підлітки. Найменшому з інфікованих мешканців столиці на момент виявлення хвороби було усього кілька днів. Найбільше ж хворіють діти у віці від 5 до 14 років”, – повідомив Кличко.

За словами мера, основною причиною такої великої кількості хворих дітей фахівці називають недбальство батьків.

Будьте уважними до здоров’я своїх дітей. Пояснюйте і контролюйте дотримання ними елементарних правил. Будьте обережними й самі – не ведіть і не відпускайте дітей у великі компанії і місця, де є ризик заразитися. Здоров’я ваших дітей – це, насамперед, ваша відповідальність”, – наголосив Кличко.

Як повідомлялося раніше, у столиці на сьогодні в Києві вже 5990 підтверджених випадків захворювання на COVID-19, 122 – померли.

загрузка...

Мер Києва Віталій Кличко, який відрізняється своїм оригінальним гумором, вирішив підтримати дух городян та закликати берегти себе, надягнувши маску з новим гаслом.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...