LOL. Кличко після послаблень карантину надів нову круту маску

13:07 10.07.2020

У столиці все ще не зменшується кількість нових випадків коронавірусу, люди втомилися від карантину, хоч його вже і послабили, і нехтують правилами. Тому  мер Києва Віталій Кличко, який відрізняється своїм оригінальним гумором, вирішив підтримати дух городян та закликати берегти себе, надягнувши маску з новим гаслом.

LOL. Кличко після послаблень карантину надів нову круту маску

Так, на сьогоднішній онлайн прес-конференції мер надів нову круту маску з написом “Шастай обережно”.

Я розумію, що всі втомилися від тривалого карантину і обмежень. Що літо. І люди хочуть відпочити, кудись поїхати чи полетіти. Але повернення до звичного життя залежить від того, наскільки успішно ми зупинимо розповсюдження вірусу. Карантин уже не такий суворий, але це не значить, що можна забути про правила безпеки. Життя триває і ми все подолаємо. Якщо будемо обережними”, – зазначив Кличко перед тим, як надягти захисну маску.

Нагадаємо, що попередня маска, яку носив очільник міста була з його ж мемом – “#Досить шастать”. З таким закликом він раніше просив жителів столиці дотримуватися обмеження і без потреби не виходити з дому. Карантин послабили, то ж і напис на масці трохи змінився.

Читайте також: LOL. Кличко сплутав слово “після” з “піська” й важко вимовив “сенсаційних” (ВІДЕО)

Як повідомлялося раніше, у столиці на сьогодні в Києві вже 5990 підтверджених випадків захворювання на COVID-19, 122 – померли.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...