Зеленський ліквідовує Окружний адмінсуд Києва

Автор: Тетяна Сененко
14:01 13.04

Президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради як невідкладний проект Закону України «Про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва».

Зеленський ліквідовує Окружний адмінсуд Києва

Відповідно до частини другої статті 125 Конституції України, суд утворюється, реорганізовується та ліквідовується законом, проект якого вносить до Верховної Ради Президент України (після консультацій з Вищою радою правосуддя).

«Сьогодні я вношу до парламенту законопроект про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва. Суду, який так і не зміг повернути довіру до себе, але впорався з поверненням скандалів і дивних рішень, далеких від розуміння справедливості. Досить сейфів, набитих мільйонами готівки, у пов’язаних із керівництвом суду осіб або очікування чергових записів скандальних розмов з кабінетів суддів, які думають, що переважують усе в нашій країні. Суд, одним рішенням якого може бути поставлений хрест на будь-якому досягненні держави, будь-якій реформі, буде ліквідований. Сприймайте це як сигнал до будь-якого суду, який зрадив повазі до закону», – прокоментував Зеленський.

Проте, що цікаво, на позачерговому засіданні Ради 13 квітня цей проєкт розглядати ніхто не збирається.

Нагадаємо, ще у лютому Зеленський заявив, що повноваження Окружного адміністративного суду Києва буде скорочено та пообіцяв направити у ВР три законопроекти для цього.

Днями, Вищий антикорупційний суд відправив брата голови Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка – адвоката Юрія Зонтова під варту на 60 днів із альтернативою внесення застави.

До слова, деякі депутати вважають, що Зеленський своєю некомпетентністю фактично розвалює українську державу

Нагадаємо, народна депутатка від фракції “ЄС“  наголошувала, що президента Зеленського не цікавлять проблеми українців, адже саме він та його уряд змусили платити українців непосильно високі комунальні тарифи, у той час, коли наближені до президента олігархи закупили електроенергію чи інші ресурси по занижених цінах.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...