Брата голови ОАСК Вовка відправили під варту із заставою в 35 млн грн

Автор: Марія Супрун
11:22 09.04

Вищий антикорупційний суд відправив брата голови Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка – адвоката Юрія Зонтова під варту на 60 днів із альтернативою внесення застави.

Брата голови ОАСК Вовка відправили під варту із заставою в 35 млн грн

Як повідомили у пресслужбі ВАКС, сума застави складає 35 млн 185 тисяч гривень. Зонтов знаходитиметься під вартою до 4 червня 2021 року.

Під час засідання прокурори наполягали на застосуванні запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою із альтернативою застави в 70 млн гривень.

Захист просив у клопотанні відмовити. Адвокати запевняли, що Зонтов не буде переховуватися від слідства, що він військовий (співробітник Служби зовнішньої розвідки,) має міцні соціальні зв’язки, а все його майно та родина перебувають в Україні.

Сам Зонтов заявив, що його річна зарплата становить 400 тисяч гривень, і сума застави не співмірна з його доходами.

У разі внесення застави на Зонтова будуть покладені наступні процесуальні обов’язки: прибувати за кожною вимогою до слідчого, прокурора, суду; не залишати межі Києва та с. Гатне Київської області без дозволу слідчого, детектива або суду; повідомляти слідчого, детектива або суд про зміну місця проживання та роботи; утримуватися від спілкування із визначеними в ухвалі слідчого судді особами; здати на зберігання до відповідних органів паспорт та інші документи, які надають право на виїзд за межі України.

Нагадаємо, двох адвокатів, у тому числі брата голови ОАСК Павла Вовка, “взяли” при отриманні 100 тисяч доларів США хабаря. За ці гроши вони обіцяли вирішити питання з одним із суддів ОАСК про позитивне рішення у справі.

Згодом, під час обшуку у таємному сховищі виявили антикваріат, мільйони готівкою та документи.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...
більше новин