Українців змусили платити непосильну комуналку, коли наближені до Зеленського олігархи закупили газ і електроенергію по занижених цінах – Федина

Автор: Злата Колос
15:57 27.01

Президента Володимира Зеленського не цікавлять проблеми власного народу, адже українців змусили платити непосильно високі комунальні тарифи, у той час, коли наближені до президента олігархи закупили електроенергію чи інші ресурси по занижених цінах.

Українців змусили платити непосильну комуналку, коли наближені до Зеленського олігархи закупили газ і електроенергію по занижених цінах – Федина

На цьому наголосила народна депутатка від фракції “Європейська Солідарність“ Софія Федина у прямому ефірі телеканалу “Прямий“.  

Парламентарка нагадала, що саме уряд Зеленського, його монобільшість ухвалювали рішення щодо підняття тарифів на газ й електроенергію та скасували субсидії для малозабезпечених верств населення.

Те, що вчора Шмигаль говорив у Верховній Раді – це вищий рівень цинізму. Тому що саме вони своїми постановами підвищили тарифи. Це були їхні рішення і насправді їм були глибоко десь інтереси українців. Зокрема тих українців, які змушені платити непосильно високі ціни, у той час, коли наближені до президента олігархи купили електроенергію чи інші ресурси по дуже й дуже занижених цінах. Це саме була ідея уряду Зеленського – забрати пільговий тариф на електроенергію. Це були саме ініціативи депутатів Зеленського, щоб закупляти електроенергію у Московської Федерації через Білорусь, у той час, коли наші електростанції простоюють”, – наголосила вона.

За словами Федини, невдалі намагання уряду й монобільшості “взяти питання тарифів під контроль “ – “це плювок людям в очі“.

І коли вони зараз розказують, ось так вийшло, і ми тепер все беремо під контроль і будемо допомагати – це насправді плювок людям в очі. Щобільше, вони ж ніхто не говорить про підвищення цін на опалення і те, що за січень прийдуть вже повноправні платіжки. І на початку лютого, я думаю, у людей буде не просто когнітивний дисонанс, що відбувається. У людей буде абсолютний шок з того, які ціни будуть виставлені, а з іншого боку через те, що люди взагалі не мають чим платити“, – зазначила народна депутатка.

Федина додала, що у той час, коли в Україні склалася критична ситуація, знижувати субсидії, підіймати тарифи й лобіювати інтереси олігархів – це більше ніж дико.

Читайте також: Газ по 3 грн і націоналізація облгазів. Під офісом і держдачею президента протестували проти тарифів 

Нагадаємо, народний депутат з фракції “Європейська Солідарність“ Володимир Ар’єв наголошував, що за ширмою недолугого карантину відбувається мегакорупція і обкрадання країни – паралельно з підвищенням тарифів Україна знову почала постачати електроенергію з Білорусі, яка фактично є російською.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...