Зеленський своєю некомпетентністю фактично розвалює українську державу – Федина

19:32 12.02

Рішення судів, які повертають радянські назви вулицям, наступ на українську мову, судові справи проти патріотів та ветеранів, загострення на фронті, поранені та загиблі українські військові – все це свідчить, що Зеленський своєю некомпетентністю фактично розвалює українську державу.

Зеленський своєю некомпетентністю фактично розвалює українську державу – Федина

На цьому наголосила народна депутатка від “Європейської Солідарності“ Софія Федина у прямому ефірі телеканалу НТА.

У нас відбувається тотальний маразматичний розвал держави на чолі з середовищем у Зеленського. І він страшенно, дуже старається, щоб це відбулося. І проспект імені Бандери, й так зване скасування правопису, й заборона нібито святкувати річниці видатних діячів, й наступ на українську мову – це не є просто поодинокі події, це наступ на якісь поодинокі події. Це середовище Зеленського, його служки, і всі поплічники від ОПЗЖ, інші – це є сукупне середовище, якому чуже все українське. Вони намагаються показати “хто в домі хазяїн“. Не виходить, і боротьба продовжується“, – зауважила вона.

Політикиня також нагадала, що паралельно з цим переслідують українських патріотів, ветеранів та волонтерів, активістів, які захищають українську державу: “Скажу про справу Шеремета, Ріфмастера, про Юлю Кузьменко, Яну Дугарь, Вікторію “Фортуну“. Багато інших справ, які стосуються наших чинних військовослужбовців, ветеранів, волонтерів. Справа генерала Марченка, справа генерала Назарова, справа “Морпіха“.

Це, по суті, створено для того, в такій своїй масі, щоб розпорошити людей, яким не байдуже. Тому що якщо ви простежите, люди з цього небайдужого середовища – вони є на всіх судах, на всіх розглядах, на кожній апеляції. І дуже часто ще й воно призначається одночасно. І так, люди йдуть, але в якійсь момент дійсно, й моральні, й фізичні сили виснажуються. Вони думають, що ми відступимо, але насправді, як люблять казати військові: “Вони думали, що ми стали на коліна, але насправді, ми зав’язували берці“, – переконана Софія Федина. 

Представниця “ЄС“ підкреслила – всупереч заявам про припинення вогню, обстріли українських військовослужбовців з боку проросійських бойовиків не вщухають.

Семеро поранених, один в полоні й уже четверо загиблих. І це тільки з початку лютого. За попередні вже більше ніж півтора року правління Зеленського ми маємо так само страшні цифри, те само стосується і кількості обстрілів. І коли ми говоримо про раптовий патріотизм Зеленського із закриттям каналів, ми маємо пам’ятати, що, по суті, жодного загиблого військового він не вшанував навіть елементарним словом. І насправді йому начхати на те, що відбувається і з армією, і з передовою“, – пояснила Софія Федина.

Вона додала, що патріоти мають єднатися, щоб захищати Україну від московських інформаційних помийок, які постійно транслюють антиукраїнські речі. Водночас депутатка не виключила наявність певних домовленостей, що призвели до рішення президента про закриття трьох телеканалів – “112 канал“, News One та ZIK.

Мені видається, що це все пов’язано з абсолютними внутрішніми договорняками й недоговорняками: кого будуть хвалити на якому телеканалі, кого не будуть хвалити, хто буде кандидатом на майбутні президентські вибори від ОПЗЖ чи хто не буде, хто домовився з Єрмаком чи хто не домовився. І подивимося, як будуть розвиватися ці тенденції“, – зазначила парламентарка.

Нагадаємо, народна депутатка від фракції “ЄС“ Софія Федина наголошувала, що президента Зеленського не цікавлять проблеми українців, адже саме він та його уряд змусили платити українців непосильно високі комунальні тарифи, у той час, коли наближені до президента олігархи закупили електроенергію чи інші ресурси по занижених цінах.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...