Захист українського узбережжя “Нептунами” коштував як 10 км доріг “Великого будівництва” – Чорновол

Автор: Ольга Даниленко
19:27 15.04

Два дивізіони пускових установок для протикорабельних крилатих ракет “Нептун”, які б захистили все узбережжя Чорного та Азовського морів коштувало як 10 кілометрів доріг з “Великого будівництва”. Одна траса – Дніпро-Решетилівка коштувала як весь захист українського узбережжя.

Захист українського узбережжя “Нептунами” коштував як 10 км доріг “Великого будівництва” – Чорновол

На цьому наголосила військова Збройних сил України, екснардеп та журналістка Тетяна Чорновол.

Вона додала, що у разі перекриття “Нептунами” українського узбережжя, російський флот не ризикнув би виходити зі своїх портів дислокації, адже, одна з двох випущених ракет “Нептун” точно вражає ціль на відстані 300 кілометрів.

“Хочу нагадати, що я говорила протягом трьох років – два дивізіони “Нептунів”, які б закрили все наше узбережжя коштували лише як 10 кілометрів доріг “Великого будівництва”. Я цифри не плутаю, це не 10 тисяч, не 100, не 1000 кілометрів. Лише 10 кілометрів. Одна траса – Дніпро-Решетилівка коштувала як весь захист Чорноморського узбережжя! Зараз ми можемо говорити вже про те, що якби у нас були “Нептуни”, Путін би не зважився на цю агресію”, – наголосила Чорновол в ефірі ТК “Прямий”.

Військова додала, що знищення ЗСУ флагмана Чорноморського флоту ракетного крейсера “Москва” не випадковість, а ретельно проведена спеціальна операція, до якої військові готувалися й заманювали ворожий корабель.

“Наші Збройні сили чекали саме на цей флагман, заманювали. Його підбили “Нептунами”. Тому, думаю, й розуміння до влади поступово приходить. Саботажу стало менше. Звичайно, можемо говорити про саботаж протягом останніх років Зеленського, але саботаж був й при постмайданівській владі. П‘ята колонна працювала неймовірно. В інформаційному просторі, дуже багато було інформації, що “Нептун” – це фейк, вона розповсюджувалася ЗМІ, мої близькі колеги її розповсюджували. Я сварилася через це постійно», – розповіла вона.

Нагадаємо, а ні до початку повномасштабного вторгнення військових РФ в Україну, ні вже після керівництво ДК “Укроборонпром” не зробило нічого аби врятувати від бомбардування окупантів тисяч українських високоточних ракетних комплексів – “Стугон”, “Вільх”, “Нептунів”.

Як повідомляв “ВК”, Тетяну Чорновол намагаються заарештувати через підбитий нею російський танк. Також ДБР відкрили кримінальне провадження щодо екснардепа Сергія Пашинського за передачу протитанкових комплексів “Стугна” українськім військовим для оборони від російських окупантів.

Великий Київ у Google News

підписатися