З бюджету Києва додатково виділять 140 млн грн на вакцини від коронавірусу, – Марина Порошенко

Автор: Марія Супрун
18:47 27.01

З бюджету Києва виділять додатково 140 млн грн для закупівлі вакцини від коронавірусу.

З бюджету Києва додатково виділять 140 млн грн на вакцини від коронавірусу, – Марина Порошенко

Про це під час брифінгу в офісі партії «Європейська Солідарність» повідомила голова постійної комісії Київради з  питань охорони здоров’я та соціальної політики Марина Порошенко.

Вона зауважила, що центральна влада демонструє абсолютно провальну політику щодо протидії поширенню коронавірусу, тому вже з перших днів роботи нового складу Київради «ЄС» узялася вирішувати питання, які турбують кожного киянина.

«З перших днів роботи Київради, у грудні 2020 року, ми провели аудит і змогли віднайти 422 мільйони гривень та спрямувати їх на забезпечення лікарень, які лікують хворих на ковід-19, необхідними медикаментами. Нашою командою було внесено пропозицію щодо додаткового фінансування з київського бюджету лікарів і медичного персоналу, які лікують хворих на коронавірус. Було знайдено додатково 1,6 мільярда гривень до бюджету 2021 року. Завдяки цьому вже з січня київські лікарі будуть отримувати додатково по 5 тисяч гривень до своєї заробітної плати», – нагадала Порошенко.

Вона також зауважила, що тимчасово створена більшість у Київраді ухвалила бюджет міста на 2021 рік, не врахувавши жодної поправки від «Європейської Солідарності». 

«Вже сьогодні на Комісії ми голосували за зміни та збільшення коштів у розмірі 140 мільйонів гривень на фінансування Міської цільової програми «Здоров’я киян» для того, щоб найближчим часом місто могло закупити вакцини та провести імунізацію киян від коронавірусу», – зазначила Марина Порошенко.

Вона звернулася до представників органів місцевого самоврядування із закликом за прикладом Києва вжити заходів для забезпечення вакцинації у своїх адміністративних одиницях, оскільки сподіватися на центральну владу не доводиться.

Читайте також: Необхідно жорстко регулювати ціни на тести і вакцини від COVID-19, – Порошенко

Нагадаємо, Україна – єдина в Європі досі не почала вакцинацію проти COVID.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...