10 COVID-лікарень отримають до кінця року 422 млн грн – Київрада підтримала ініціативу «ЄС»

13:21 22.12.2020

Київська міська рада ухвалила ініційоване фракцією «Європейської солідарності» рішення і направила додатково 422 мільйони гривень на боротьбу з коронавірусом. Кошти надійдуть до столичних лікарень та почнуть використовувати ще до кінця цього року.

10 COVID-лікарень отримають до кінця року 422 млн грн – Київрада підтримала ініціативу «ЄС»

Відповідне рішення сьогодні прийняли 115 депутатів під час позачергового пленарного засідання Київради. 

Дані кошти виявлені у столичному бюджеті в результаті аудиту, і голова голова постійної комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціальної політики Марина Порошенко закликала колег зібратись на позачергове засідання, щоб направити кошти на фінансування медгалузі.

Ці кошти передбачені для всіх лікувально-профілактичних закладів Києва, де сьогодні лікують хворих на COVID-19. 

Мова йде про опорні столичні лікарні, які  вже в найближчі дні  зможуть закупити необхідні ліки для лікування хворих на коронавірус.  422 мільйони гривень – це сотні врятованих життів.  Це сигнал лікарям та пацієнтам, що міська влада не залишає киян сам на сам із хворобою», – підкреслила голова постійної комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціальної політики Марина Порошенко.

У 2020 році ми вже виділили загалом 417 млн грн з резервного фонду та бюджету столиці на боротьбу з коронавірусом. Ці кошти спрямували на придбання лікарських засобів, медичного обладнання, засобів індивідуального захисту, закупівлю ПЛР та ІФА-тестів, кисневих концентраторів, на капітальний ремонт систем киснепостачання. Сьогодні ми виділили додаткових 422 мільйони гривень. У сумі маємо 839 млн гривень на порятунок життя і здоров’я киян», – сказав мер Києва Віталій Кличко та подякував депутатам за підтримку такого важливого рішення для надання необхідної медичної допомоги і порятунку киян, хворих на коронавірус.

Читайте також: Діти отримають до свят 1000 Свято-боксів від Фонду Порошенка і «Солідарної молоді» – Марина Порошенко 

Нагадаємо, дане рішення – лише перший крок до покращення фінансування медгалузі. 24 грудня депутати Київради мають розглянути бюджет столиці на 2021 рік, і фракція «Європейська солідарність» подала 12 правок, що передбачають збільшення витрат на охорону здоров’я на 450 млн грн.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...