Доплати 2-5 тисяч гривень. Київрада збільшила допомогу медпрацівникам

13:35 22.12.2020

Із січня наступного року щомісяця, додатково до своєї зарплатні, столичні лікарі будуть отримувати – 5 тисяч гривень, медсестри – 4 тисячі, молодший медперсонал – 2 тисячі гривень.

Доплати 2-5 тисяч гривень. Київрада збільшила допомогу медпрацівникам

Як повідомив депутат «ЄС» у Київраді Леонід Ємець, відповідне рішення про збільшення видатків на безповоротну фінансову допомогу медикам комунальних медзакладів вторинної ланки на 2021 рік прийняли сьогодні депутати Київради за ініціативи його фракції.

Відповідні зміни внесли до програми «Здоров’я киян» на 2020-2022 роки. Фінансову допомогу отримуватимуть близько 30 тисяч медичних працівників столиці. На це Київ виділить наступного року 1,6 млрд грн.

Поки центральна влада, дерибанить кошти державного бюджету і ковідного фонду, наше рішення від київського самоврядування, просто взяти і зробити. За вимоги «Європейської Солідарності» столиця захистить своїх медиків», – додав він.

Як зауважив депутат, на жаль Київ не може так зробити для всієї України, але може показати приклад.

Нагадаємо, сьогодні столичні депутати прийняли ще одне важливе рішення, ініційоване фракцією «Європейської солідарності», і направили додатково 422 мільйони гривень на боротьбу з коронавірусом. Кошти надійдуть до столичних лікарень та почнуть використовувати ще до кінця цього року.

Зауважимо, дане рішення – лише перший крок до покращення фінансування медгалузі. 24 грудня депутати Київради мають розглянути бюджет столиці на 2021 рік, і фракція «Європейська солідарність» подала 12 правок, що передбачають збільшення витрат на охорону здоров’я на 450 млн грн.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...