Необхідно жорстко регулювати ціни на тести і вакцини від COVID-19, – Порошенко

21:11 03.01

Влада повинна запровадити жорстке регулювання цін на тести, вакцини та медичні послуги, пов’язані з епідемією коронавірусу.

Необхідно жорстко регулювати ціни на тести і вакцини від COVID-19, – Порошенко

Про це заявив п’ятий президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко в інтерв’ю «5 каналу». 

Я вимагаю: негайно зараз обмежте ціни на тести, послуги і ціни на вакцини. Бо знову на цьому нечисті на руку ділки від влади почнуть заробляти свої мільярди, як вони зараз це роблять на базі «великого крадівництва». Зробіть негайно обмеження цін, зупиніть грабування українського народу”, – закликав лідер «ЄС».

Порошенко також наголосив, що вкрай важка ситуація з коронавірусом спонукала його зайнятися постачанням засобів захисту для медиків та кисневого обладнання у лікарні. Однак питанням забезпечення вакциною має опікуватися влада.

Це завдання влади – у цьому випадку з волонтерами ніхто переговори не веде. Це заборонено. І я думаю, що це правильний принцип, щоб виробники вакцин не намагалися, скажімо так, ціновим фактором визначити, кому буде поставлятися в першу чергу, кому в другу”, – пояснює Порошенко.

Читайте також: “Не дамо зробити з українців піддослідних Кремля”: “ЄС” виступає проти російської вакцини від COVID-19

Нагадаємо, Україна уклала договір на поставку 1 млн 913 тисяч доз вакцини проти COVID-19 виробництва китайської компанії Sinovac. Вакцина на даний час не зареєстрована. Sinovac поверне Україні кошти, якщо замовлена вакцина провалить фінальну фазу клінічних випробовувань.

Вакцинація від COVID-19 в Україні відбуватиметься у 4 етапи – дати, вона буде безкоштовна і платна

Великий Київ у Google News

підписатися