Євробачення, до побачення! Аліна Паш відмовилася від участі в конкурсі

Автор: Володимир Хлєбников
15:28 16.02

Співачка Аліна Паш (Alina Pash), яку було визнано переможницею національного відбору на Євробачення-2022, відмовилася від участі в конкурсі. Артистка зізналася, що стала жертвою хейту у соцмережах.

Євробачення, до побачення! Аліна Паш відмовилася від участі в конкурсі

Про це вона повідомила у своєму Instagram 16 лютого.

Як писав “ВК”, Аліна Паш 12 лютого перемогла у нацвідборі “Євробачення-2022”. Навесні реперка має представляти Україну в італійському Турині з піснею “Тіні забутих предків”. Втім, її участь в конкурсі опинилася під питанням. Це сталося через скандал із можливою підробкою довідки про перетин співачкою у 2015 році адмінмежі з окупованим Кримом.

Я не хочу далі бути у цій брудній історії. З важким серцем Я знімаю свою кандидатуру як представника України в конкурсі Євробачення. На жаль. мені справді дуже жаль. Ми зв’яжемося із Суспільним та підпишемо всі необхідні документи“, – написала артистка.

Конкретні причини свого рішення Аліна Паш не пояснила. Вона наголосила, що не хоче брати участь “у віртуальній війні“.

Сьогодні, 16 лютого, вона отримала відповідь Державної прикордонної служби щодо довідки про перетин адмінкордону з окупованим Кримом. В ДПСУ заявили, що не можуть надати відповідну інформацію, адже мова йде про 2015 рік. Тобто п’ятирічний термін зберігання таких даних закінчився.

Я – артистка, а не політик. У мене немає армії піарників, менеджерів, юристів аби протистояти усій цій атаці та натиску, зламам моїх соціальних мереж; погрозам. А також абсолютно неприйнятним формулюванням, які дозволяють собі люди, не розібравшись у ситуації та забувши про гідність кожного громадянина України

Я не хочу цієї віртуальної війни та хейту. Головна війна зараз – це зовнішня, яка прийшла в мою країну у 2014 році. Окремо, хочу подякувати всім, хто мене підтримує та допомагає, хто чує мою пісню і важливе повідомлення, а не плітки про мене. Дякую! У нас з Вами історія продовжується, і Нам вирішувати якою вона буде. Єднаймося! Зараз це важливо як ніколи!” – йдеться у заяві співачки. 

Читайте також: Скандал з Євробаченням вийшов на новий рівень: прикордонники заперечили видачу Аліні Паш довідки

Що було раніше. Суспільний мовник, який проводив і транслював національний відбір, повідомив, що отримав інформацію від громадян “про можливу підробку довідки про перетин державного кордону з Кримом командою Alina Pash“.

Мовник звернувся до Держприкордонслужби з проханням підтвердити або спростувати факт підробки документа. Представник мовника також повідомив, що вони не підписуватимуть договору з Аліною Паш щодо її участі на Євробаченні-2022 “до завершення перевірки та з’ясування фактів“.

Як відомо, у 2019 році Аліну Паш занесли до бази сайту “Миротворець” через “свідомий незаконний перетин українського кордону з метою потрапляння в окупований Крим”. Про поїздку до Криму співачка розповіла сама. У 2019 році вона повідомила, що потрапила на півострів з Москви, що суперечить українському законодавству. Саме через це вона й потрапила до бази “Миротворця”.

Про ще один скандал, який пов’язаний з фіналом національного відбору на Єврробачення-2022, читайте в матеріалі “Я готова! Аліна Паш зробила гучну заяву щодо участі на Євробаченні-2022“.

Великий Київ у Google News

підписатися