Аліна Паш представлятиме Україну на “Євробаченні-2022”

Автор: Любава Лисичкіна
22:37 12.02

У Центрі культури та мистецтва НАУ відбувся фінал Національного відбору на міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2022».

Аліна Паш представлятиме Україну на “Євробаченні-2022”

У фіналі нацвідбору на “Євробачення-2022” перемогла Alina Pash. 

У Національному відборі за право виступити у Турині боролися такі артисти та колективи: Barleben, CLOUDLESS, Michael Soul, ROXOLANA, Our Atlantic, Alina Pash, Kalush Orchestra, WELLBOY.

Втім, саме Аліні Паш вдалося підкорити серця суддів та глядачів та отримати найвищу кількість балів. Саме вона покаже свій номер у першому півфіналі “Євробачення-2022”, 10 травня.

Фаворитами цьогорічного нацвідбору також були Kalush Orchestra, які представили трек та відео для Нацвідбору на «Євробачення-2022» на пісню з жіночим ім’ям. 

У трійці лідерів нацвідбору – Wellboy,  український співак, композитор. На фіналі нацвідбору на Євробачення-2022 він виступав з піснею «Nozzy Bossy».

Оцінювали виступи глядачі з усієї України, а також зіркове журі, до якого входили Тіна Кароль, Ярослав Лодигін і Джамала.

Окрім виступу конкурсантів на сцені національного відбору також виблискували представники України різних років на Дитячому Євробаченні: Дарина Красновецька, Софія Іванько, Олександр Балабанов і Олена Усенко, Джамала, Тіна Кароль та гурт Go_A.

Євробачення 2022 пройде в Турині (Італія). Відомо, що цього року конкурс пройде за новими правилами. Раніше артистів вибирали в двох півфіналах і в фіналі, в цьому році ефір буде один – фінальний.

Великий Київ у Google News

підписатися