Участь Аліни Паш у “Євробаченні” під питанням – “Суспільне” поки не буде підписувати з нею контракт

Автор: Галина Ворона
18:24 14.02

“Суспільне” поки що не буде підписувати з переможницею Національного відбору “Євробачення” Аліною Паш контракт на участь у міжнародному пісенному конкурсі, який відбудеться в травні у Турині.

Участь Аліни Паш у “Євробаченні” під питанням – “Суспільне” поки не буде підписувати з нею контракт

Як пояснили у Суспільному, вони отримали  інформацію від громадян про можливу підробку наданої довідки про перетин державного кордону з Кримом командою Alina Pash у законний спосіб.

Тому Суспільний мовник звернувся до Держприкордонслужби з проханням підтвердити або спростувати факт підробки документа. 

Представники мовника заявили, що не підписуватимуть договору з переможницею Аліною Паш щодо її участі в “Євробачення” до завершення перевірки та з’ясування фактів.

Читайте також: “Ця моральна проституйованість закінчиться колись?” – завзята волонтерка та акторка про скандал з Аліною Паш

Нагадаємо, Аліна Паш (Alina Pash) 12 лютого перемогла у нацвідборі “Євробачення-2022” і  навесні представлятиме Україну в італійському Турині з піснею “Тіні забутих предків”. За результатами підрахунку голосів співачка з Закарпаття отримала найвищий бал від журі та глядачів. При цьому музиканти Kalush Orchestra, які брали участь у фінальному відборі на “Євробачення-2022” і зайняли друге місце, звинуватили Суспільний мовник у фальсифікації під час підрахунку балів від журі та глядачів.

Крім того, частина глядачів обурилась тим, що Паш допустили до конкурсу, попри те що вона вже довгий час перебуває у базі скандально відомого сайту “Миротворець” за нібито незаконне відвідування окупованого Криму. Згодом Суспільне заявило, що команда Паш надала документ, який свідчить про відсутність порушень при перетині кордону.

Великий Київ у Google News

підписатися