Євробачення-2022: букмекери прогнозують перемогу Kalush Orchestra

Автор: Ольга Даниленко
17:45 16.03

На міжнародному пісенному конкурсі “Євробачення-2022” букмекери передрікають перемогу українському гурту Kalush Orchestra.

Євробачення-2022: букмекери прогнозують перемогу Kalush Orchestra

Нові рейтинги букмекерів опубліковані на сайт “Євробачення-2022”. Наразі шанси на перемогу українців сягають 37%.

Цьогоріч нашу країну представлятиме колектив з Івано-Франківщини Kalush Orchestra з піснею Stefania.

Італійцям, які раніше були лідерами, пророкують другу сходинку у музичному конкурсі. Ставки на перемогу в них майже вдвічі нижчі, ніж в України, а саме 15%. Треті – шведи зі ставкою на перемогу 8%.

Нагадаємо, у бліцопитуванні “ВК” учасник колективу Kalush Orchestra Олег Калуш розповів, що гурт надихається приємними відгуками від фанів, не мають забобон, йдуть перемагати, у Києві подобається Кловський узвіз й не подобається забруднений Дніпро.

Як повідомлялося, Аліні Паш (Alina Pash) 12 лютого журі поставили найвищий бал, й вона перемогла у нацвідборі “Євробачення-2022”.  Однак музиканти Kalush Orchestra, які брали участь у фінальному відборі на конкурс і посіли перше місце за голосуванням глядачів, звинуватили Суспільний мовник у фальсифікації під час підрахунку балів.

Крім того, частина глядачів обурилась тим, що Паш допустили до конкурсу, попри те що вона вже довгий час перебуває у базі скандально відомого сайту “Миротворець” за незаконне відвідування окупованого Криму. Згодом Суспільне заявило, що команда Паш надала документ, який свідчить про відсутність порушень при перетині кордону. Та згодом виявилось, що папірець фальшивий, і Паш дискваліфікували. Голова оргкомітету Нацвідбору на “Євробачення-2022”, член правління Суспільного Ярослав Лодигін пішов у відставку. На участь у конкурсі висунули гурт Kalush Orchestra.

Великий Київ у Google News

підписатися