Фінал нацвідбору на “Євробачення-2022” закінчився гучним скандалом: подробиці

Автор: Володимир Хлєбников
10:58 13.02

Музиканти Kalush Orchestra, які брали участь у фінальному відборі на “Євробачення-2022”, звинуватили Суспільний мовник у фальсифікації під час підрахунку балів від журі та глядачів.

Фінал нацвідбору на “Євробачення-2022” закінчився гучним скандалом: подробиці

Музиканти вимагали показати їм протоколи голосування глядачів, адже саме за цим голосуванням вони набрали найбільше балів. За результати підрахунку балів журі Kalush Orchestra посів третє місце.

Учасники Kalush Orchestra, вимагаючи пояснень від мовника, заявили, що “під час прямого ефіру не показали фінальні голоси, а ведучий плутався в цифрах під час оголошення балів за результатами голосування“.

Ситуацію вирішив врегулювати член журі Ярослав Лодигін. Вийшло це не зовсім переконливо.

Скандал з відбором на міжнародний пісенний конкурс прокоментувала заслужена артистка Анжеліка Рудницька.

Що це було? Нагадаю, що Тім Мірошниченко – не просто красунчик, він – супер профі, який багато років веде і коментує «Євробачення», який має величезний досвід ведення прямих ефірів. Затягування часу, коли конверт вже у руках і на листку лише вісім цифр – це профанація. Марія Єфросиніна, яка на початку заявила, що вона завжди максимально чесна, у фіналі повідомила, що вона оголошувати цифри навіть не візьметься. Розумію, що в ефірі може трапитися усе, що завгодно. Але відчуття огидні“, – написала Рудницька у себе в Facebook.

Як писав “ВК”, 12 лютого визначився представник України на “Євробаченні-2022”, який відбудеться в Італії. Ним стала реп-співачка Аліна Паш (Alina Pash).

Читайте також: Українська співачка Аліна Паш перемогла на престижному європейському конкурсі

Великий Київ у Google News

підписатися