Названо місто та дати проведення Євробачення-2022

Автор: Марія Супрун
13:55 08.10.2021

Стало відоме місто та дати проведення Євробачення-2022, яке має пройти в Італії після перемоги групи Måneskin. 

Названо місто та дати проведення Євробачення-2022

Так, місто Турин виграло право стати організатором 66-го пісенного конкурсу, здобувши перемогу над 16 іншими претендентами, повідомляє eurovision.tv.

Турин стане третім італійським містом, де пройде захід після Неаполя (1965) і Риму (1991).

Гранд-фінал відбудеться в суботу 14 травня в PalaOlimpico, а півфінали – 10 і 12 травня.

Турин – столиця регіону П’ємонт на півночі Італії. Місто відоме своєю багатою архітектурою і вишуканою кухнею. На північний захід від Турина височіють Альпи. Будинки в стилі бароко і затишні старовинні кафе прикрашають бульвари і площі, такі як площа Кастелло і площа Сан-Карло. Ще одна визначна пам’ятка міста – вежа Моле-Антонелліана зі шпилем, що пронизує небо. Ця будівля XIX століття, де зараз знаходиться інтерактивний Національний музей кіно.

Як повідомлялося, італійський гурт Måneskin, який цьогоріч переміг у пісенному конкурсі “Євробачення”, приїде з концертом до Києва.

Нагадаємо, цього року в Роттердамі відбувся гранд-фінал міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2021», на якому український гурт Go_A посів пяте місце. Водночас, за результатом глядацького голосування українці були на другому місці, а пісня “Шум” стала безсумнівним хітом.

Великий Київ у Google News

підписатися