Всіх за рамки! У столиці хочуть поліпшити безпекову ситуацію в школах

Автор: Любава Лисичкіна
22:43 18.10

У закладах освіти встановлять металошукачі, щоб ніхто не міг пронести заборонені предмети всередину. Металошукачі здатні «відрізнити» звичайні канцтовари від зброї, оскільки вага зброї є значно вищою.

Всіх за рамки! У столиці хочуть поліпшити безпекову ситуацію в школах

 Про це в коментарі «СтопКору» розповів заступник начальника відділу захисту інтересів дітей та протидії насильству Київської міської прокуратури Олег Талала.

За словами посадовця,  з  ініціативою встановлення рамок металошукачів у школах Київська міська прокуратура звернулася до Київської міської ради, яка підтримала цю пропозицію. Київрада дала доручення відповідним департаментам про розробку відповідних програм.

Талала повідомив, що спочатку це буде пілотна програма. Навчальні заклади, де мають встановити металошукачі, будуть обрані відповідними департаментами КМДА «рандомно». Якщо вона буде позитивною і позитивно сприйнята батьками, вчителями та дітьми, то можливо буде впроваджена на території всіх навчальних закладів.

Він також відмітив, що обшукувати дітей без дозволу батьків закон не дозволяє. Тож правоохоронці будуть проінструктовані відповідним чином. У випадку, якщо   будуть обґрунтовані підозри, що у дитини в її речах можуть бути якісь заборонені предмети або речовини,   буде проведено  поверхневий огляд.   

Як зазначалося,  металодетектори мають інтегрувати з інформаційними системами “Безпечне місто” та “Єдина школа”. 

 

Великий Київ у Google News

підписатися