Включили задню. Кіркорова викреслюють з чорного списку

Автор: Галина Ворона
16:11 27.06.2021

Російського поп-співака Філіпа Кіркорова виключають зі списку осіб, що загрожують нацбезпеці України, у який він попав всього кілька днів назад.

Включили задню. Кіркорова викреслюють з чорного списку

Про це повідомляє Міністерство культури на інформаційної політики.

Як зазначається, до них надійшло нове звернення від Служби безпеки України з проханням відізвати попередній лист про включення Філіпа Кіркорова до переліку осіб, що загрожують національній безпеці України.

Обидва накази, як про включення, так і скасування включення, видані на підставі відповідних листів СБУ. Вони згідно до ст. 15 закону Про кінематографію передбачають безумовність дій МКІП щодо включення чи виключення громадян іноземних держав з переліку осіб, що становлять загрозу національній безпеці. Включаючи чи виключаючи тих чи інших осіб з переліку, міністерство здійснює лише адміністративну технічну дію щодо оприлюднення у визначений законодавством спосіб рішення компетентних органів (у даному разі СБУ) щодо кваліфікування дій іноземних громадян, які призводять до їх включення до переліку осіб що становлять загрозу національній безпеці”, – пояснюють в міністерстві.

У Мінкульті зауважили, що при цьому СБУ не пояснює ані причини включення, ані причини виключення осіб зі списку СБУ у своїх листах до МКІП.

Нагадаємо, 24 червня Мінкульт вніс російського поп-виконавця Кіркорова до чорного списку осіб, що загрожують нацбезпеці. Сам співак емоційно відреагував на дії української влади. Він сказав, що внесення до чорного списку народного артиста України – це вже звучить як абсурд.

Великий Київ у Google News

підписатися