Відновлення роботи транспорту з 22 травня (ГРАФІК)

15:44 20.05

Уряд підтримав рішення щодо пом’якшення карантину. Робота транспорту відновлюватиметься вже з 22 травня. Зокрема, 25 травня відкриється довгоочікуване киянами метро.

Відновлення роботи транспорту з 22 травня (ГРАФІК)

Як повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій, регіони, в яких за останні 7 днів на 100 тисяч населення налічується в середньому менше 12 нових випадків COVID-19, а завантаженість ліжок в лікарнях, куди госпіталізують пацієнтів з коронавірусом, складає менше 50%, можуть поступово відновлювати роботу транспорту, а саме:

  • з 22 травня – регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у міському, приміському, внутрішньообласному та міжнародному сполученні;
  • з 25 травня – перевезення пасажирів у метро;
  • з 1 червня – залізничні пасажирські перевезення у міському, регіональному, дальньому внутрішньому та міжобласному сполученні;
  • з 1 червня – міжобласні пасажирські перевезення автомобільним транспортом. У випадку здійснення перевезення до регіону, в якому не діють послаблення протиепідемічних заходів, дозволяється перевезення в межах 50% від кількості місць для сидіння за умови розсаджування пасажирів з вільним місцем поруч, спереду та позаду;
  • з 15 червня – прийняття та відправлення повітряних суден, що виконують пасажирські перевезення авіаційним транспортом.

Обов’язкові вимоги безпеки незмінні – масочний режим, температурний скринінг працівників, постійна дезінфекція транспорту.

Водночас карантин подовжено до 22 червня та запроваджено перехід до адаптивної моделі.

Читайте також: Чи варто боятися їздити в метро після карантину

Нагадаємо, Київ готується до відкриття метро. Але після відновлення роботи підземки пасажири зможуть користуватися виключно безконтактними засобами оплати.

загрузка...

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...