Новини Важливо

Карантин продовжили до 22 червня, але є і гарна новина

15:22 20.05.2020

Карантин в Україні продовжено до 22 червня, але він буде адаптивним. Так з 22 травня поступово відновлюватиметься робота транспорту. Зокрема, 25 травня відкриють метро.

Карантин продовжили до 22 червня, але є і гарна новина

Таке рішення уряд ухвалив на засіданні 20 травня. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Регіони України, в яких за останні 7 днів на 100 тисяч населення налічується в середньому менше 12 нових випадків COVID-19, середня кількість ПЛР та ІФА тестувань становить більше 12-ти, а завантаженість ліжок в лікарнях, куди госпіталізують пацієнтів з коронавірусом, складає менше 50%, можуть послабити протиепідеміологічні заходи та поступово відновлювати роботу транспорту з 22 травня. Сам термін карантину в Україні продовжено до 22 червня цього року”, – зазначив Криклій.

Зокрема, графік відновлення роботи транспорту буде таким:

  • з 22 травня – регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у міському, приміському, внутрішньообласному та міжнародному сполученні;
  • з 25 травня – перевезення пасажирів у метро;
  • з 1 червня – залізничні пасажирські перевезення у міському, регіональному, дальньому внутрішньому та міжобласному сполученні;
  • з 1 червня – міжобласні пасажирські перевезення автомобільним транспортом. У випадку здійснення перевезення до регіону, в якому не діють послаблення протиепідемічних заходів, дозволяється перевезення в межах 50% від кількості місць для сидіння за умови розсаджування пасажирів з вільним місцем поруч, спереду та позаду;
  • з 15 червня – прийняття та відправлення повітряних суден, що виконують пасажирські перевезення авіаційним транспортом.

Обов’язкові вимоги безпеки незмінні – масочний режим, температурний скринінг працівників, постійна дезінфекція транспорту”, – додав Криклій.

Раніше міністр охорони здоров’я Максим Степанов пояснив, що означає “адаптивний” карантин. Саму постанову обіцяють опублікувати 21 травня.

Великий Київ у Google News

підписатися