Відділення швидкої допомоги в Святошинському районі оновили. Там є все, навіть фітнес-зал

18:29 20.10

У Святошинському районі відремонтували відділення екстреної медичної допомоги № 8, що обслуговує майже 180 тисяч мешканців. Приміщення було у вкрай сумному стані, бо не бачило капремонту понад 40 років. Тепер воно стало сучасним та зручним для роботи і відпочинку медиків та ще й отримало фітнес-зал.

Відділення швидкої допомоги в Святошинському районі оновили. Там є все, навіть фітнес-зал

Про це під час брифінгу розповів мер Києва Віталій Кличко.

Напередодні він перевірив результат ремонту та показав відео з оновленого відділення.

За словами мера, на ремонт відділення з бюджету столиці виділили 30 млн грн. Також для відділення закупили медикаменти та вироби медичного призначення, засоби індивідуального захисту, антисептики – всього на понад 1 млн грн.

Мер зазначив, що це єдина станція швидкої, де облаштували навіть невеличкий фітнес-зал.

Ми працюємо над тим, щоб всі відділення швидкої, відділення наших медзакладів виглядали сучасно та мали все, щоб надавати кваліфіковану допомогу киянам. Міська влада робить усе можливе, щоб в сьогоднішніх умовах захистити здоров’я і життя мешканців столиці. Київ виділяє кошти на закупівлю необхідних засобів захисту та препаратів у лікарні. Облаштовує додаткові ліжка в медзакладах для лікування хворих на коронавірус. Здійснюємо і доплати медикам з бюджету міста. Ремонтуємо відділення та поліпшуємо умови роботи для наших медиків. Бо розуміємо, що їм сьогодні – найскладніше», – підкреслив Віталій Кличко.

Читайте також: Якою буде будівля поліклініки на Рейтарській після капремонту (ПРОЄКТ)

Нагадаємо, столиця самотужки готує додаткові ліжко-місця для лікування хворих на COVID-19 та не встигне до 1 листопада, відповідно до доручення МОЗ, забезпечити 80% ліжок киснем.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...