Якою буде будівля поліклініки на Рейтарській після капремонту (ПРОЄКТ)

16:49 28.09.2020

Старовинну будівлю поліклініки Літературного фонду спілки письменників України на вул. Рейтарській  хочуть реконструювати зі зміною функції та надбудовою. Шестиповерхову будівлю – під готель з фудкортом на першому поверсі і надбудовою ще одного поверху. А одноповерховий круглий блок на подвір’ї – під магазин еко-продуктів та фудкорт з надбудовою ще одного поверху. 

Якою буде будівля поліклініки на Рейтарській після капремонту (ПРОЄКТ)

Про це в авторській колонці повідомив Володимир Шевченко – архітектор та співавтор будівлі поліклініки Літфонду.

За його словами, існує робочий проект «капітального ремонту», в якому над останнім поверхом поліклініки розташований конференц зал з баром.

“Не заперечую проти зміни функціоналу, якщо місту в цьому районі не потрібна поліклініка, я категорично проти надбудов і втрати автентичного вигляду будівлі. Якщо вона на думку небайдужих громадян є яскравим прикладом радянського архітектурного модернізму і підлягає збереженню, то прошу приєднатись до обговорення дій по збереженню її вигляду”, – зазначив архітектор.

Також він сподівається, що здоровий глузд переможе і замовники відновлять цю знакову будівлю модернізму без втрати якості і автентичного вигляду.

Так виглядатиме будівля після ремонту:

Зазначимо, що балкони на будівлі вже почали обвалюватися:

Нагадаємо, раніше “ВК” писав, як виглядатиме оновлена Арсенальна площа (ВІЗУАЛІЗАЦІЯ).

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...