Київ не встигне забезпечити 80% лікарняних ліжок киснем до 1 листопада, – Кличко

13:50 19.10

Столиця самотужки готує додаткові ліжко-місця для лікування хворих на COVID-19 та не встигне до 1 листопада, відповідно до доручення МОЗ, забезпечити 80% ліжок киснем.

Київ не встигне забезпечити 80% лікарняних ліжок киснем до 1 листопада, – Кличко

Про це мер Києва заявив під час онлайн прес-конференції.

Місто сьогодні самотужки і готує додаткові ліжка в лікарнях, і обладнує відділення, і виділяє кошти з резервного фонду столиці. Робить все, щоб захистити здоров’я і життя киян», – наголосив Кличко.

Днями Київ отримав доручення від МОЗ про забезпечення в опорних лікарнях 80% ліжок киснем до 1 листопада.

Для цього держава виділила Києву – поки що на папері – 29,6 млн грн. І визначила, що ці роботи ми повинні здійснити до 1 листопада. Разом із тим, уряд не вніс жодних змін у порядок закупівель робіт з капітального ремонту. Щодо спрощення цієї процедури. А сьогодні тільки процедура закупівлі займає близько двох місяців! І, якщо врахувати ще й ремонтні роботи, то до 1 листопада встигнути – нереально», – підкреслив мер Києва.

Він зазначив, що таке доручення від Кабміну отримали всі регіони. І, зважаючи на те, що кошти досі не надійшли, то «допомогою» держави назвати це складно.

Разом з тим, Київ самотужки працює над організацією відлагодженої системи кисневого постачання, а також забезпеченням кисневими концентраторами опорних лікарень. Із початку року на ці потреби місто з бюджету виділило майже 14 мільйонів гривень.

Читайте також: Лікарня №6 заповнена на 100%: як тут лікують хворих на коронавірус (ВІДЕО)

Нагадаємо, 80% ліжкомісць в Україні повинні бути забезпечені подачею кисню. Таке рішення прийняв Кабмін.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...