Вас не б’ють батогом, щоб ви співали. Зоозахисники створили новий проект проти цирків з тваринами

Автор: Любава Лисичкіна
15:49 15.04

Гуманістичний рух UAnimals створив до Міжнародного дня цирку проєкт #тварининеартисти. Участь у проекті взяли співачка, комік та тренерки.

Вас не б’ють батогом, щоб ви співали. Зоозахисники створили новий проект проти цирків з тваринами
Як повідомляють зоозахисники,  проект  “Тварини – не артисти!” спрямований на досягнення повної заборони використання в цирку тварин — диких, свійських і домашніх. 
 
 Разом з активістами  зоозахисникам вдалося добитись локальних заборон в кількох десятках міст,  і наразі вони звертають увагу на  необхідності  національної заборони.
 
“Актори”, “гімнасти”, “спортсмени”, “атлети”, “танцюристи”, “співаки” — як тільки дресирувальники не називають тварин, яких експлуатують у цирку. Втім всім має бути зрозуміло, що тварини на манежі — не артисти, а раби. Вони не обирають професію, не можуть її покинути. Кожен трюк, кожен цирковий номер — це результат тривалого й жорстокого дресирування, під час якого використовують палки, електрошокери, гаки та інші мордування”, – зауважують у громадській організації.
 
Участь у новому проекті проти використання тварин у цирках взяли солістка гурту «Крихітка» Саша Кольцова,  комік і співзасновник студії Мамахохотала Євгеній Янович, спортсменка та тренерка Альона Свінціцька, йогиня й коуч Констанція Кондратьєва.

Нагадаємо, Кабмін підтримав заборону на використанні тварин у циркових виставах. За даними на лютий 2020 року в державних цирках України перебувало   317 тварин
 
Повідомлялося, що 96 циркових тварин із київського цирку мали забрати  зоопарки та ребіалітаційні центри.
 

Великий Київ у Google News

підписатися