Вартість газу від “Нафтогазу” у лютому буде нижчою за урядову

Автор: Галина Ворона
15:24 27.01

Компанія “Нафтогаз України” встановила ціну на газ у лютому на 13 копійок нижчу за рекомендовану урядом.

Вартість газу від “Нафтогазу” у лютому буде нижчою за урядову

Як повідомляється на Facebook-сторінці підприємства, у лютому за тарифним планом “Місячний” газ коштуватиме 6,86 гривень за кубометр з ПДВ.

У “Нафтогазі” таку ціну пояснюють мінімальною власною націнкою і кажуть, що закуповують газ “на умовах, доступних усім іншим постачальникам”.

Також у компанії звертають увагу на можливість змінити постачальника газу, обравши того, хто запропонує найвигідніші для споживача умови.

Для клієнтів, які оформили тарифний план “Річний” у минулому році, вартість газу не зміниться і складе 4,73 грн, 5,24 грн та 6,45 грн за куб. м, відповідно до умов договорів.

Читайте також: Цікавий момент просвітлення: Шмигаль зрозумів, що взимку ціна газу на ринках зростає – Ар’єв

Нагадаємо, перед новим роком в Україні анонсували зростання цін на транспортування газу, на тепло від ТЕЦ, на газ, на послуги зв’язку, а також на хліб та проїзд у маршрутках і поїздах. Крім того, з 1 січня скасовано пільговий тариф на електроенергію.

Підвищення тарифів на блакитне паливо спричинило низку протестів в різних містах України, і згодом уряд встановив граничну ціну на газ на рівні 6,99 грн за кубометр до завершення опалювального сезону або до завершення карантину. Тобто у квітні ціна на блакитне паливо має встановлюватися на ринкових умовах.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...