Новий рік – нові тарифи. На скільки здорожчає мобільний зв’язок

19:11 27.12.2020

Користувачів мобільних операторів “Київстар”, Vodafone і Lifecell очікує значне подорожчання послуг зв’язку у наступному році. Як це зазвичай робиться, дешевші тарифи будуть скасовані – компанії запропонують дорожчі пакети із більшим об’ємом послуг.

Новий рік – нові тарифи. На скільки здорожчає мобільний зв’язок

Про це повідомляє РБК-Україна.

“Київстар”

Тариф “Безлім” з 1 січня зросте майже в два рази – з 95 гривень на місяць до 175 гривень. У пакет увійдуть: необмежений доступ до інтернету (мобільний і провідний), обсяг вихідних дзвінків і смс по Україні – до 200 хвилин і 200 смс.

Тарифи для контрактних абонентів, що користуються послугами три роки і більше, також зміняться. Оператор вже почав розсилку повідомлень про те, що потрібно змінити тарифний план до 31 грудня, інакше користувачів автоматично переведуть на інший тарифний план.

“Ми переглядаємо умови деяких старих контрактних тарифів, які запустили близько 3 років тому і в яких весь цей час не змінювали умови. Цими тарифами користується приблизно 1,5% абонентів. За ці роки абоненти почали використовувати в 3 рази більше мобільного інтернету, більше дзвонити на інші мережі та за кордон. Тому ми рекомендуємо їм самостійно вибрати актуальні тарифи з великим об’ємом послуг навіть пропонуємо 100% знижку на першу абонплату в деяких тарифах. Мінімальна ціна контрактних тарифів починається з 100 грн в місяць “, – пояснили виданню зміну тарифів в прес-службі.

Для людей старшого віку компанія запустила спеціальний тариф “Дзвінки для батьків” за 60 гривень без інтернету.

Vodafone

Найпростіший тариф Vodafone 4G Smart XS з 28 грудня подорожчає з 35 гривень до 45 гривень (у пакет входить 1 ГБ інтернету і 100 хвилин по Україні).

Vodafone Smart S – до 85 гривень (5 ГБ і 200 хвилин), Vodafone 4G Smart M – до 130 гривень (9 ГБ і 300 хвилин).

Lifecell

Умови деяких тарифних планів зміняться з 13 січня. Так, для тарифів “Лайфхак”, “Інтернет Жара”, “Залізна двадцятка”, а також “4 безліміт 2019”, “Спека GO”, “Спека GO PLUS”, “Комфорт” буде змінена вартість пакетів послуг на 4 тижні / 30 днів , а для деяких тарифів також і пакет послуг на один день.

До 28 лютого наступного року абоненти цих тарифних планів можуть безкоштовно змінити тариф на будь-який інший доступний для підключення.

Читайте також: Мобільний зв’язок у зоні відчуження. Як це вплине на збереження заповідника

Нагадаємо, наступного року дорожче платитимемо за транспортування газу, за тепло від ТЕЦ, а також за проїзд у маршрутках і поїздах.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...