ТЕЦ підвищили тарифи. Де ціни на опалення зростуть найбільше

16:08 24.12.2020

Нацкомісія, що здійснює держрегулювання в сферах електроенергетики і компослуг (НКРЕКУ), переглянула тарифи на виробництво теплової енергії для населення на 2021 рік.

ТЕЦ підвищили тарифи. Де ціни на опалення зростуть найбільше

Про це повідомляє пресслужба Нацкомісії.

Тарифи на тепло для населення були підвищені одразу 23 компаніям-постачальникам тепла. Повний список підприємств можна переглянути ось тут.

За даними Нацкомісії, найменш підвищили тарифи для Дніпровської ТЕЦ (5,5%), натомість для ТОВ “Євро-реконструкція” виробництво тепла подорожчає на аж 49,7%.

Серед компаній, яким найбільше підвищили тарифи для населення, зокрема, опинилась Білоцерківська ТЕЦ. Тут ціни на виробництво тепла зростуть на 33,2%. 

НКРЕКУ обґрунтувала таке рішення істотним зниженням обсягів виробництва теплової енергії, підвищенням фонду заробітної плати для ліцензіатів, зростанням цін на паливно-енергетичні ресурси, а також зростанням витрат на послуги з розподілу природного газу.

Нагадаємо, що найстарішу теплостанцію Києва вже почали модернізовувати. Оновлення забезпечить стабільну роботу теплогенеруючого обладнання під час опалювального сезону.

Читайте також: Мешканці пошкодженого вибухом будинку на Позняках обурені платіжками за тепло (ФОТО)

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...