Локдаун і вибух газогону не перешкода. Трасу Київ-Харків знову перекривають

11:23 10.01

Не дивлячись на запроваджений локдаун і вибух магістрального газопроводу в Лубенському районі Полтавської області, місцеві мешканці знову виходять на мітинги та перекривають трасу Київ – Харків.

Локдаун і вибух газогону не перешкода. Трасу Київ-Харків знову перекривають

Цього разу дорогу перекрили в районі Великої Кручі. Цього разу на акцію вийшли мешканці міста Пирятин.

Люди протестують проти свавілля ПАТ «Лубнигаз» і драконівських тарифів на транспортування газу та вимагають скасування незаконно встановлених НКРЕКП тарифів та повернення газотранспортних мереж на території Лубенської ОТГ з користування ПАТ «Лубнигаз» у розпорядження громади.

Крім того, сьогодні трасу Київ-Харків  перекрили і мешканці Полтави:

Зазначимо, що трасу мешканці різних районів перекривають вже кілька днів поспіль. Так, 4 січня через протести мешканців Лубен утворились кілометрові затори. Крім того, 7 січня, акція протесту відбулась у місті Валки Харківської області.

Вчора проти завищених тарифів на транспортування газу також відбулися мітинги в Глобинському та Градижському районі. Учасники акції перекрили Глобинську трасу:

Нагадаємо, що вчора, 9 січня, у полі, поблизу с. Калайдинці, Лубенського району, внаслідок розгерметизації магістрального газопроводу «Уренгой-Помари-Ужгород» стався вибух з послідуючим факельним горінням. Жертв та постраждалих немає.

Наразі припинено газопостачання 17 населених пунктів Лубенського району. Станом на ранок 10 січня горіння не спостерігається. Створено оперативний штаб, який працює цілодобово.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...