Цікавий момент просвітлення: Шмигаль зрозумів, що взимку ціна газу на ринках зростає – Ар’єв

Автор: Злата Колос
19:16 26.01

Народний депутат від партії “Європейська Солідарність“ Володимир Ар’єв побачив цікавий момент: прем’єр-міністр України Денис Шмигаль нарешті зрозумів, що взимку ціна газу на ринках зростає.  

Цікавий момент просвітлення: Шмигаль зрозумів, що взимку ціна газу на ринках зростає – Ар’єв

Про це він заявив у прямому ефірі на телеканалі “Прямий“.

За словами нардепа, саме зі зростанням цін на ринку газу взимку Шмигаль пов’язує підвищення тарифів на газ для українців.

Цікаво було послухати Шмигаля, особливо, цікаво було почути, що виявляється, сезонне здорожчання газу взимку, всі ж знають, на ринках ціна підіймається в холодну пору року, виявилося для нашого уряду сюрпризом! І цим він пояснив збільшення ціни на газ“, – наголосив нардеп.

Також він порадив головному урядовцю частіше дивитися у календар, щоб чітко орієнтуватися у погодних умовах та планувати закупку палива заздалегідь.

Власне, аби зрозуміти, що є зима, варто просто подивитися в календар і зрозуміти, що взимку холодно, на відміну від літа. А значить, взимку буде попит на газ більший, ніж влітку, а значить, ціна буде більшою. Добре, що хочаб зараз зрозуміли. Мені іноді здається, що вони не можуть збагнути з огляду на те, як вони поводяться з питанням вакцинації, тестування населення в епідемію COVID. І зараз я побачив цікавий момент, що якесь таке розуміння відбувається“, – пояснив Ар‘єв.

Нагадаємо, з 1 січня 2021 року зросла вартість транспортування газу. Крім того, з січня 2021 року вартість газу для побутових споживачів газу зросте на 14%.

Підвищення тарифів на блакитне паливо спричинило низку протестів в різних містах України.

Депутат Київоблради від партії “Європейська Солідарність“ Віталій Денисенко наголошував, що на позачерговій сесії потрібно терміново ухвалити звернення до уряду, парламенту та президента з вимогою внести зміни до бюджету-2021 щодо збільшення видатків на субсидії у 34 місцевих радах Київщини.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...