Вуличному музиканту нам’яли боки у центрі Києва за пісню Моргенштерна

Автор: Галина Ворона
19:21 28.03

Кілька невідомих в центрі Києва побили вуличного музиканта Денчика за виконання пісень скандального російського репера Моргенштерна.

Вуличному музиканту нам’яли боки у центрі Києва за пісню Моргенштерна

Денчик що вирішив трохи підзаробити, розважав перехожих на Хрещатику виконанням пісень.

Коли дійшло до репертуару скандального російського репера Моргенштерна, кілька російськомовних молодиків, що назвались чомусь “колегією правих радикалів”, влаштували йому показове покарання.

Увага, на відео присутня нецензурна лексика і сцени насильства:

На відео вони кажуть музиканту, що співати Моргенштерна не можна, бо це “вироджує” українську націю, а сам артист — “москаль”.

Переляканий Денчик обіцяє, що цього більше не повториться, і клянеться матір’ю. Обурені “вихователі” для кращого засвоєння уроку дали йому “разок закріпний по пузу”, вдарили в живіт і пообіцяли наступного разу відрізати палець.

Коментатори дивуються, чому радикали “щебечуть московською”, і висувають припущення, що це постановка “тітушні Киви”, а також пропонують побити самого Моргенштерна, який скоро виступатиме в Україні.

До слова, у грудні 2020 у СБУ не побачили підстав для недопущення Моргенштерна на гастролі в Україну, у нього цього літа новий тур по Україні, через що СБУ просять перевірити, чи може репер і ще кілька російських виконавців виступати у нас. 

Великий Київ у Google News

підписатися