В Україну завезли вакцину для безкоштовних щеплень від поширеного штаму COVID-19 – що відомо

Автор: Галина Ворона
17:17 29.11.2023

В Україну доставлено понад 200 тисяч доз “омікронспецифічної” вакцини для безоплатних щеплень проти COVID-19. Тож кияни, які дбають про своє здоров’я, вже незабаром зможуть звертатись для отримання захисту.

В Україну завезли вакцину для безкоштовних щеплень від поширеного штаму COVID-19 – що відомо
оренда квартири Київ

Як повідомляє МОЗ, вакцина, що прибула –  нова версія препарату “Comirnaty” від американської компанії Pfizer, адаптована спеціально для захисту проти штаму “Омікрон” коронавірусу SARS-CoV-2.

Вакцину в країну доставив дитячий фонд ООН (UNICEF Ukraine), вона буде розподілена між усіма областями.

У міністерстві нагадують, що загальний рекомендований курс з первинної вакцинації проти COVID-19 та першого бустера – три щеплення. Перший бустер вводять через 5 місяців після первинної вакцинації. Для групи ризику тяжкого перебігу COVID-19 рекомендовано отримати додатковий бустер, якщо минуло понад 6 місяців від попереднього бустера. Потребу у додатковому бустерному щепленні визначає лікар з огляд на стан пацієнта та епідеміологічну ситуацію в країні.

МОЗ також підкреслює, що загалом з початку епідсезону, який починається в Україні в жовтні, понад мільйон українців захворіли на ГРВІ, грип та COVID-19.

Читайте також: Пацієнти з симптомами коронавірусу та грипу можуть відкрити лікарняний дистанційно

Нагадаємо, у Києві за тиждень від коронавірусу померли десятеро людей.

Великий Київ у Google News

підписатися