В Музеї на Поштовій можна зробити селфі з українськими гетьманами

15:48 21.01

У музеї на Поштовій влаштували виставку, присвячену добі Козаччини – тут можна зробити селфі з українськими гетьманами.

В Музеї на Поштовій можна зробити селфі з українськими гетьманами Фото: Олена Широкова

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

З нагоди Міжнародного дня музейних селфі на Поштовій  влаштували своє свято. На експозиції «Герої козацької України» пропонують не тільки зробити фото з портретами видатних особистостей, а ще й поділитися своїми знаннями про їхній внесок у розвиток Києва та нашої держави. Попри карантин та негоду відвідувачі є, хоч їх і не багато.

У нас є попит попри холодну погоду. Всіх відвідувачів ми питаємо: «А що ви знаєте про внесок кожної з цих видатних особистостей в історію Києва та України?» І це доволі цікаве спілкування”, – розповіла мистецтвознавиця Ольга Рудковська.

Експозиція працює з 17:00 до 22:00 щодня. Люди мають можливість не лише відвідати територію виставки, а й побачити унікальні історичні пам’ятки. Деякі відвідувачі приходять до музею вже не вперше. Один з гостей розповів, що тут вчетверте, однак йому щоразу по-різному цікаво.

Уся історія з музею – реальна боротьба реальних людей за збереження нашого минулого, яке, як відомо, визначає майбутнє”, – зазначила Арсенія, відвідувачка виставки.

Нагадаємо, на Поштовій площі в  2015 році  під час будівництва торгово-розважального центру  була розкопана вулиця доби України-Русі (ХI–XII століття). Відтоді ця територія опинилась у центрі конфлікту: інвестор планував збудувати ТРЦ, а науковці виступили за збереження археологічних знахідок. Сьогодні музей на Поштовій функціонує тільки завдяки активістам і небайдужим киянам.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...