В Києві відкрили п’ять нових молодіжних просторів – адреси

Автор: Марія Супрун
11:18 17.10

Київський молодіжний центр відкрив п’ять нових просторів мережі YouthFull. Відтепер вони працюватимуть ще в трьох районах Києва — Подільському, Голосіївському та Солом’янському.

В Києві відкрили п’ять нових молодіжних просторів – адреси

Про це повідомляється на сайті Київради.

Так, на Подолі це #YouthFullPodil (вул. Межигірська, 25), #YouthFullKurenivkа (вул. Кирилівська, 117) та #YouthFullVynohradar (п-т Правди, 88Б).

Ще два простори #YouthFullGeneration (вул. Л.Толстого, 49) та #YouthFullMediathech (Повітрофлотський пр., 10) працюватимуть, відповідно, у Голосіївському та Солом’янському районах столиці.

Директор Київського молодіжного центру Андрій Омельченко пообіцяв, що до кінця року простори планують відкрити у всіх районах столиці.

«Партнерська мережа YouthFull вже налічує 12 просторів та охоплює 6 із 10-ти районів столиці. Команда КМЦ втілила це лише протягом двох місяців, без бюджетного фінансування проєкту, власними силами, за допомогою меценатів та волонтерів. В наших амбіціях до кінця року бути присутніми у всіх районах Києва завдяки співпраці з топовими вишами, найсучаснішими бібліотеками та приватними хабами», — заявив Омельченко.

Довідка. Проєкт YouthFull — це партнерська мережа молодіжних просторів КМЦ, створених для підвищення рівня участі молоді, розвитку волонтерського та громадського руху. Він реалізовується власними силами Центру, без залучення коштів зі столичного бюджету. У просторах YouthFull організовані молодіжні групи можуть брати участь в заходах неформальної освіти, слухати лекції, спілкуватися з однодумцями, а також приєднуватися до різноманітної молодіжної роботи.

Нагадаємо, Зеленський створив раду з молодіжних питань. Чим вона займатиметься – читайте тут.

Великий Київ у Google News

підписатися