Українці живуть у боргах, поки “Слуги“ завалюють ВР законами про ігорку та громадянство, – депутат Київоблради

20:17 28.01

Монобільшість завалює парламент не важливими для українців законопроєктами, відводячи нас від проблемних тем – тарифів і субсидій, а малозабезпечені українці, яких вони залишили без субсидій, живуть у боргах.

Українці живуть у боргах, поки “Слуги“ завалюють ВР законами про ігорку та громадянство, – депутат Київоблради

На цьому наголосив депутат Київоблради від партії “Європейська Солідарність“ Олег Іваненко у прямому ефірі телеканалу “Прямий“.

За його словами для кожного українця в пріоритеті нагальні питання тарифів й субсидій, а не законопроєкти порядку денного у Верховній Раді – ігорний бізнес й подвійне громадянство тощо.

“Людям не має чим платити. Я вчора приїхав до однієї пари, їм по 80 років. Вони ледь-ледь зводять кінці з кінцями, платять за комунальні послуги і їм ледь вистачає на харчування. Так їх не цікавить питання подвійного громадянства“, – пояснив він.

Депутат наголосив, що малозабезпечені українці, яких залишили без субсидій і компенсаторних механізмів живуть у боргах.

“У нас що вже не вистачає грошей на субсидії в бюджеті на 15% громадян? А де компенсаторні механізми решті громадян, яким раніше субсидії надавалися? Повірте мені, малозабезпечені люди, які раніше отримували субсидію, а зараз не отримують – живуть у борг, кожен день ці борги накопичуються“, – додав Іваненко.

Нагадаємо, співголова “Європейської Солідарності“ Артур Герасимов наголосив, що навесні 2020 року чинна влада забрала в українців близько 8.3 мільярди субсидій у антиковідний фонд, які згодом закопала в дороги. Щобільше, навіть урізані субсидії не виплачуються вчасно.

Герасимов порадив монобільшості ухвалити законопроєкт партії “Європейська Солідарність“ № 4585, який передбачає скорочення коштів з утримання Офісу Президента та силового блоку і спрямовує додаткові 7 мільярдів гривень на субсидії. Також депутати “Європейської Солідарності” пропонують повернути пільгову норму до 100 кВт•год, заборонити імпорт електроенергії з РФ та Білорусі та заборонити прямий імпорт природного газу до України з РФ.

13 січня 2021 року “Європейська Солідарність“ вимагала скликати термінове позачергове засідання Верховної Ради й ухвалити зміни до Держбюджету, збільшивши на 7 мільярдів гривень обсяг субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...