“Ну скопіювали й слава Богу“ – Слуги сплагіатили стратегію “Європейської Солідарності“ про подолання тарифної кризи

Автор: Злата Колос
13:08 28.01

Співголова фракції “Європейська Солідарність“ Артур Герасимов наголосив, що Постанова від “Слуг народу“ внесена у парламент – це фактичний плагіат стратегії “Європейської Солідарності“ щодо подолання тарифної кризи.

“Ну скопіювали й слава Богу“ – Слуги сплагіатили стратегію “Європейської Солідарності“ про подолання тарифної кризи

Про це він заявив з трибуни Верховної Ради.

Коли влада Зеленського необґрунтовано підвищила ціни на газ та забрала у найбідніших пільговий тариф на електроенергію, “Європейська Солідарність“ розробила чіткий план допомоги населенню. А вчора з‘явилася ця постанова, яка фактично повторює стратегію “Європейської Солідарності“ щодо подолання тарифної кризи. У постанові пропонується збільшити субсидії й повернути пільговий тариф на електроенергію. Ну скопіювали й слава Богу”, – пояснив нардеп.

Також Артур Герасимов порадив монобільшості ухвалити законопроєкт партії “Європейська Солідарність“ № 4585, який передбачає скорочення коштів з утримання Офісу Президента та силового блоку і спрямовує додаткові 7 мільярдів гривень на субсидії.

Не знаєте де брати гроші? Ухвалюйте законопроєкт ЄС 4585 і спрямовуйте додаткові 7 мільярдів гривень з утримання силовиків, кортежів та державних дач Зеленського на субсидії!“ – наголосив Герасимов.

Нагадаємо, “Європейська Солідарність” вимагала терміново скликати позачергове засідання парламенту для підвищення субсидій у бюджеті 2021 року на 7 мільярдів, а також повернути пільговий тариф на електроенергію. У стратегії виходу з кризи партії “Європейська Солідарність“ включалися прийняття законопроєкту про значне підвищення сум на субсидії в бюджеті 21-го року на 7 мільярдів. А також прийняття постанови, щодо повернення пільгового тарифу на електроенергію та захист української атомної генерації.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...