Українські тенісистки достроково перемогли у плей-оф Кубка Біллі Джин Кінг у Токіо

Автор: Галина Ворона
23:04 12.11.2022

Національна жіноча збірна України з тенісу достроково перемогла команду Японії у плей-оф Кубка Біллі Джин Кінг у Токіо.

Світлодіодне освітлення

Про це повідомляє Міністерство молоді і спорту.

Марта Костюк у стартовому поєдинку перемогла Місакі Дої —7:6 (1), 6:4.

Потім Катаріна Завацька обіграла Моюку Ючідзіму — 7:6 (3), 6:2 і принесла команді друге очко.

У третьому матчі Марта Костюк здолала Моюку Ючидзіму — 6:0, 6:3 і таким чином оформила дострокову перемогу України —3:0.

У парному поєдинку, який вже не мав турнірного значення, Кіченок— Завацька поступилися японській парі Шуко — Сібахара — 3:6, 3:6.

Наступного сезону збірна України зіграє у кваліфікації турніру, де змагатиметься за місце у фіналі Кубка Біллі-Джин Кінг-2023.

Нагадаємо, Кіченок та Фрідсам програли у фіналі турніру WTA у США.