Історичне золото для України: спортсменка виграла чемпіонат світу з парабадмінтону

Автор: Любава Лисичкіна
19:46 07.11.2022

Золото, яке здобула українка, виступаючи в одиночній категорії (клас SL 3) у Токіо, стало першим для українців на світових першостях у цьому виді спорту.

Світлодіодне освітлення
Про перемогу повідомили у НОК України.

Оксана Козина стала чемпіонкою світу з парабадмінтону, у фіналі програвши першу партію на тай-брейку 20:22,  але зуміла у наступних двох перевернути зустріч – 21:18, 21:14 і вирвала перемогу у турчанки Халіме Їлзид!

“Я вписала нову сторінку в історію українського бадмінтону” – не могла стримати емоцій у своєму коментарі для сайту Міжнародної федерації бадмінтону (BWF) Оксана Козина. – Я вдячна усім, хто підтримував мене, особливо своїй родині. Мій молодший брат – в армії, звичайно, я дуже переживаю за нього та за усіх рідних, які залишаються в Україні, але я тут, тому що бадмінтон – моє покликання. І ця перемога для них!”

До слова, “Динамо” перерахувало прибуток від матчу з “Евертоном” на відбудову Чернігівської міської лікарні.